Wybierz pakiet

Kursy online to skuteczna metoda na wspomaganie sprawności mózgu. Pozytywne efekty masz szansę zaobserwować już po pierwszych 20 sesjach – wykonywanych od 2 do 4 sesji w tygodniu, każda po ok. 15-20 minut. Sprawdź opinie.
Zadbaj o mózgową rekreację pod okiem Wirtualnego Trenera.  Poznaj skuteczne i przyjemne sposoby jak wykonać ćwiczenia sprawniej i lepiej. Poznaj techniki i narzędzia umysłu.  Korzyści odczujesz w pracy, podczas nauki i na co dzień.

 

Zadecyduj co najbardziej chcesz usprawnić i wybierz swój pakiet.
W ramach każdego pakietu możesz dowolnie wybierać spośród oferowanych kursów.

Kupuj bez ryzyka. Oferujemy 100% zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od daty kupna.
Trenuj Online kiedy tylko masz czas – rekomendujemy promocyjny Pakiet Premium

Kliknij na ikony poniżej – przeczytaj opisy kursów.

 

Chcesz przygotować pakiet jako elegancki prezent? – kliknij tutaj

W każdym pakiecie treningowym uzyskujesz dostęp do:

  • wszystkich Kursów + Wirtualnego Trener z automatycznie dostosowanym poziomem trudności
  • wszystkich Ćwiczeń dostępnych poza harmonogramem kursu
  • wszystkich wykładów i artykułów
  • metody mistrzów – najskuteczniejszych technik i pomocniczych skrótów (w każdym ćwiczeniu dostępna praktyczna wskazówka w jaki sposób mistrz wykonałby takie zadanie odruchowo)

Abonament pozwala na ćwiczenie z Trenerem wg. wybranych kursów. W ramach poszczególnych pakietów istnieje możliwość powtórzenia tego samego kursu na wyższym poziomie trudności lub wybrania innego kursu.
Skorzystaj z wirtualnego treningu umysłu – unikalnego zestawu ćwiczeń online pozwalającego usprawniać pracę mózgu oraz technik i informacji praktycznych. Poznaj sposoby jak wykonać ćwiczenia sprawniej. Poznaj sekrety, techniki i narzędzia umysłu.
Gimnastykuj swój mózg jak najczęściej – zależy nam na Twojej satysfakcji.
Nasze kursy i wykłady rozwija takie zdolności jak:
Pamięć, Koncentracja, Uwaga, Spostrzegawczość, Zdolności językowe, Szybkie Liczenie, Logika, Pamięć operacyjna, Pamięć krótkotrwała, Przypominanie, Liczenie, Myślenie Logiczne, Myślenie abstrakcyjne, Przerzutność uwagi, Pamięć wzrokowa, Pamięć słuchowa, Analiza zależności, Uwaga przestrzenna, Rozpoznawanie, Wyobraźnia przestrzenna, Selekcja informacji, Czytanie ze zrozumieniem, Szybkie czytanie, Kreatywność… Trening poznawczy… itd.
Serwis jest sukcesywnie wzbogacany.
Zależy nam na Twojej satysfakcji.  Masz pytania? >> kontakt@dlamozgu.pl, 534-603-960.