Szybkie czytanie dla Studentów, Dorosłych, Seniorów

    • Chcesz poprawić efektywność czytania ze zrozumieniemi?

    • Masz kłopoty ze zrozumieniem czytanych tekstów?
    • Pragniesz przyswajać więcej i oszczędzać czas?
    • Chcesz zapamiętać więcej z przeczytanych tekstów?

 
 
Trening Szybkiego Czytania ze zrozumieniem to skuteczna metoda umożliwiająca podtrzymanie wysokiej sprawności umysłowej u zdrowych osób. To efektywna profilaktyka dla mózgu i sposób na szybkie przyswajanie wiedzy. Czy zastanawiałeś się jak wzmocnić sprawność swojego mózgu? Dzięki zjawisku neuroplastyczności mózgu, ćwiczeniom na szybkie czytanie ze zrozumnieniem oraz wprowadzeniu drobnych zmian w codziennym życiu możesz zadbać o dobrą formę intelektualną.

 

Daj sobie 4 tygodnie na osiągniecie pierwszych pozytywnych efektów. Poświęć swojemu mózgowi 15 min dziennie, 3 razy w tygodniu – o dowolnej porze. Według przeprowadzanych badań, już po 3 tygodniach stosowania pakietu podstawowego DlaMózgu możesz zauważyć poprawę. Oferujemy atrakcyjną mózgową rekreację i ćwiczenia na szybkie czytanie– także ćwiczenia na pamięć, koncentrację, logikę, etc.

Sprawdź: Nauka i techniki szybkiego czytania.  Komplementarny kurs na szybkie czytanie ze zrozumieniem – wkrótce.  Przykładowe cztery ćwiczenia na szybkie czytanie poniżej.

Nie ma czarodziejskiej metody na usprawnienie mózgu. Zmiana wymaga Twojego zaangażowania oraz ważnego abonamentu. Rekomendujemy najkorzystniejszy pakiet PREMIUM – czyli aż 6 miesięcy na ćwiczenie szybkiego czytanie online oraz dostęp do wszystkich pozostałych kursów.

Zmiany zaczynają się od pierwszego kroku. Każda z nich jest relatywnie łatwa do wprowadzenia. Dołącz do serwisu dla osób, którym zależy na dobrej kondycji umysłowej. Wzmacniając i trenując mózg poprawisz jakość swojego życia.
Chcesz poprawić swoje zdolności logicznego myślenia i liczenia? Zacznij teraz! Zarejestruj się, wybierz Kurs Szybkie Czytanie i wybierz abonament. Wybierz swoją stałą porę, np. 15 minut co drugi dzień; przed śniadaniem, w trakcie przerwy w pracy, zamiast wiadomości telewizyjnych… Zapraszamy