Trening funkcji poznawczych – dla Dorosłych

 • Masz czasami kłopoty z pamięcią i koncentracją uwagi?
  • Pragniesz poprawić swoje zdolności koncentracji, zapamiętywania,  logicznego myślenia oraz szybkiego liczenia?
  • Chcesz trenować zdolności poznawcze?
  • Zależy Ci by myśleć szybciej i sprawniej?

   
   
  Trening podstawowy funkcji poznawczych to skuteczna metoda umożliwiająca podtrzymanie dobrej kondycji umysłowej u zdrowych osób. To efektywna profilaktyka dla mózgu i sposób na tworzenie rezerwy poznawczej.
  Czy zastanawiałeś się jak wzmocić sprawność swojego mózgu?Dzięki zjawisku neuroplastyczności mózgu i wprowadzeniu niewielkich zmian w codziennym grafiku można odnotować zauważalną poprawę.
  Daj sobie czas na osiągniecie pierwszych pozytywnych efektów. Poświęć swojemu mózgowi 15 min dziennie 2 do 4 razy w tygodniu – o dowolnej porze. Według przeprowadzanych badań, już po 3 tygodniach stosowania pakietu podstawowego DlaMózgu możesz zauważyć poprawę. Oferujemy atrakcyjną mózgową rekreację – także ćwiczenia na pamięć, koncentrację, szybkie czytanie, etc.

   

  Zmiana wymaga Twojego zaangażowania oraz ważnego abonamentu. Rekomendujemy najkorzystniejszy pakiet PREMIUM – czyli aż 6 miesięcy na usprawnianie logicznego myślenia oraz dostęp do wszystkich pozostałych kursów.

  Zmiany zaczynają się od pierwszego kroku. Każda z nich jest relatywnie łatwa do wprowadzenia. Dołącz do serwisu dla osób, którym zależy na dobrej kondycji umysłowej. Wzmacniając i trenując mózg poprawisz jakość swojego życia.

  Kurs Podstawowy to: Ćwiczenia Pamięci, dobra Koncentracja Uwagi, poprawiona Spostrzegawczość, Zdolności językowe, Szybkie liczenie, Koncentrację uwagi, Logikę, Pamięć Krótkotrwałą, Przypominanie, Liczenie, Myślenie Logiczne, Pamięć słuchowa.  Przykładowe ćwiczenia z KURSU poniżej.

  Kurs Podstawowy – każdy cykl tego kursu to 20 sesji, zaś w ramach każdej sesji proponowane są 4 ćwiczenia.

  Optymalny cykl wynosi od 5 do 8 tygodni.
  Uwzględnia on nie tylko wykonanie zestawu ćwiczeń, ale i kompleksowe zapoznanie się z wiedzą teoretyczną oraz technikami wspomagającymi.

  Wskazane jest, aby każdy kurs był powtórzony wielokrotnie. Nasze kursy nie mają sztywno ustawionych poziomów trudności. Za każdym razem ćwiczenia są ustawiane na poziomie zależnym od uzyskiwanych rezultatów. Dzięki temu Użytkownik w zbalansowany sposób może rozwijać poszczególne obszary mózgu.

  Chcesz poprawić swoje zdolności logicznego myślenia i liczenia? Zacznij teraz! Zarejestruj się, wybierz Kurs LOGIKA i wybierz abonament. Wybierz swoją stałą porę, np. 15 minut co drugi dzień; przed śniadaniem, w trakcie przerwy w pracy, zamiast wiadomości telewizyjnych… Zapraszamy

  Sprawdź pozostałe KURSY – kliknij: