Logika/Liczenie – dla Studentów, Dorosłych, Seniorów


 

  • Logiczne myślenie i żelazna logika czasem Cię zawodzą?
  • Sprawne liczenie nie jest Twoją najmocniejsza stroną?
  • Gubisz się czasami w szybkim rozumieniu zdarzeń?
  • Pragniesz myśleć szybciej i sprawniej oraz wyciągać właściwe wnioski z dostępnych danych?

 
Kurs Logika i Szybkie Liczenie to skuteczna metoda  umożliwiająca podtrzymanie dobrej kondycji umysłu u zdrowych osób. To efektywna profilaktyka dla mózgu i sposób na budowanie rezerwy poznawczej.
Czy zastanawiałeś się jak wzmocnić sprawność swojego mózgu by usprawniić jakość codziennego funkcjonowania we wszystkich dziedzinach życia? Dzięki zjawisku neuroplastyczności mózgu i wprowadzeniu niewielkich zmian w codziennym grafiku można odnotować zauważalną poprawę.
Daj sobie czas na osiągniecie pierwszych pozytywnych efektów. Poświęć swojemu mózgowi 15 min. dziennie 2 do 4 razy w tygodniu – o dowolnej porze. Według przeprowadzanych badań, już po 3 tygodniach stosowania pakietu podstawowego DlaMózgu możesz zauważyć poprawę. Oferujemy atrakcyjną mózgową rekreację – także ćwiczenia na pamięć, koncentrację, szybkie czytanie, etc.

 
Nie ma czarodziejskiej metody na usprawnienie mózgu. Zmiana wymaga Twojego zaangażowania oraz ważnego abonamentu. Rekomendujemy najkorzystniejszy pakiet PREMIUM – czyli aż 6 miesięcy na usprawnianie logicznego myślenia oraz dostęp do wszystkich pozostałych kursów.
Zmiany zaczynają się od pierwszego kroku. Każda z nich jest relatywnie łatwa do wprowadzenia. Dołącz do serwisu dla osób, którym zależy na dobrej kondycji umysłowej. Wzmacniając i trenując mózg poprawisz jakość swojego życia.
Kurs Logika/Szybkie liczenie stymuluje: myślenie logiczne,poprawę pamięci, koncentrację uwagi

Kurs Logika i Liczenie –  każdy cykl tego kursu to 20 sesji, zaś w ramach każdej sesji proponowane są 3 lub 4 ćwiczenia.

Optymalny cykl wynosi od 5 do 8 tygodni.
Uwzględnia on nie tylko wykonanie zestawu ćwiczeń, ale i kompleksowe zapoznanie się z wiedzą teoretyczną oraz technikami wspomagającymi.

Wskazane jest, aby każdy kurs był powtórzony wielokrotnie. Nasze kursy nie mają sztywno ustawionych poziomów trudności. Za każdym razem ćwiczenia są ustawiane na poziomie zależnym od uzyskiwanych rezultatów. Dzięki temu Użytkownik w zbalansowany sposób może rozwijać poszczególne obszary mózgu.

Chcesz poprawić swoje zdolności logicznego myślenia i liczenia? Zacznij teraz! Zarejestruj się, wybierz Kurs LOGIKA i wybierz abonament. Wybierz swoją stałą porę, np. 15 minut co drugi dzień; przed śniadaniem, w trakcie przerwy w pracy, zamiast wiadomości telewizyjnych… Zapraszamy

Sprawdź pozostałe KURSY – kliknij: