Koncentracja – dla Studentów, Dorosłych, Seniorów

 

  • Masz kłopoty z koncentracją uwagi? W pracy, w szkole, w domu?
  • Masz trudności ze skupieniem uwagi na jednej czynności?
  • Bywasz rozkojarzony i podatny na dystraktory?
  • Masz kłopoty z zapamiętywaniem?

 
 

Kurs Koncentracja uwagi to skutecza metoda umożliwiająca podtrzymanie lepszej koncentracji u zdrowych osób. Trening mózgu to efektywna profilaktyka funkcji poznawczych – przede wszystkim koncentracji i pamięci.

Czy zastanawiałeś się jak poprawić sprawność swojego mózgu? Dzięki zjawisku neuroplastyczności mózgu i wprowadzeniu niewielkich zmian w codziennym życiu odnotujesz zauważalną poprawę funkcjonowania poznawczego.
Daj sobie 4 tygodnie na osiągniecie pierwszych pozytywnych efektów. Poświęć swojemu mózgowi 15 min. dziennie 2 do 4 razy w tygodniu – o dowolnej porze. Według przeprowadzanych badań, już po 3 tygodniach stosowania pakietu podstawowego DlaMózgu możesz zauważyć poprawę koncentracji. Oferujemy atrakcyjną mózgową rekreację – także ćwiczenia na pamięć, logiczne myślenie, szybkie czytanie, etc.

 

Czarodziejska pigułka na usprawnienie mózgu nie istnieje. Zmiana wymaga Twojego zaangażowania oraz ważnego abonamentu. Rekomendujemy najkorzystniejszy pakiet PREMIUM – na usprawnianie swojego mózgu, poprawę koncentracji i dostęp do wszystkich oferowanych kursów.

Zmiany zaczynają się od pierwszego kroku. Każda z nich jest relatywnie łatwa do wprowadzenia. Dołącz do serwisu dla osób, którym zależy na dobrej kondycji umysłowej. Wzmacniając i trenując mózg poprawisz jakość swojego życia.
KURS Koncentracja-Uwaga ćwiczy: Koncentrację uwagi, Spostrzegawczość, Hamowanie reakcji automatycznych, Selekcję informacji, Skanowanie pola widzenia, Przypominanie, Pamięć krótkotrwałą, Rozpoznawanie, Uwagę Przestrzenną, Pamięć wzrokową oraz poprawia Pamięć ikoniczną.

 

Kurs Koncentracja Uwagi.  Powyżej przedstawiono 4 przykładowe ćwczenia z kursu.  Każdy cykl kursu Koncentracja to 20 sesji, zaś w ramach każdej sesji proponowane są 3 ćwiczenia.

Optymalny cykl wynosi od 4 do 8 tygodni.
Uwzględnia on nie tylko wykonanie zestawu ćwiczeń, ale i kompleksowe zapoznanie się z wiedzą teoretyczną oraz technikami wspomagającymi.
Wskazane jest, aby każdy kurs był powtórzony. Nasze kursy nie mają sztywno ustawionych poziomów trudności. Za każdym razem ćwiczenia są ustawiane na poziomie zależnym od uzyskiwanych rezultatów. Dzięki temu Użytkownik w zbalansowany sposób może rozwijać poszczególne obszary mózgu.
Chcesz poprawić swoją koncentrację? Zacznij teraz! Zarejestruj się, wybierz Kurs Koncentracja Uwagi i wybierz abonament. Wybierz stałą porę, np. 15 minut co drugi dzień; przed śniadaniem, w trakcie przerwy w pracy, zamiast wiadomości telewizyjnych… Zapraszamy
Pozostałe KURSY – kliknij: