Super Pamięć – dla Studentów, Dorosłych i Seniorów


Super Pamięć to skuteczny kurs umożliwiający podtrzymanie dobrej pamięci u zdrowych osób. To efektywna profilaktyka dla mózgu. Nigdy nie jest za późno ani za wcześnie by poprawić kondycję umysłową.
Czy zastanawiałeś się jak wzmocnić sprawność swojego mózgu, budować rezerwę kognitywną i unikać stagnacji intelektualnej? Dzięki zjawisku neuroplastyczności i neurogenezy oraz wprowadzeniu niewielkich zmian na co dzień możesz odnotować zauważalną poprawę funkcjonowania umysłu. Zapewne słyszałeś o mnemotechnikach i innych metodach treningu pamięci.  Ale czy potrafisz odruchowo stosować je w codziennym życiu? Sprawnie i pod presją czasu?
Daj sobie 4 tygodnie na osiągniecie pierwszych pozytywnych efektów. Poświęć swojemu mózgowi 15 min. dziennie 2 do 4 razy w tygodniu – o dowolnej porze. Według przeprowadzanych badań, już po 3 tygodniach stosowania pakietu podstawowego DlaMózgu można zauważyć poprawę.
Kurs Super Pamięć trenuje: zapamiętywanie, pamięć długotrwałą, pamięć krótkotrwałą i operacyjną, kodowanie, wydobywanie, pamięć słuchową, rozpoznawanie, przypominanie, koncentrację uwagi, pamięć wzrokową i przestrzenną, spostrzegawczość, pamięć kolorów.

Czarodziejska pigułka na usprawnienie mózgu nie istnieje. Zmiana wymaga Twojego zaangażowania oraz ważnego abonamentu. Rekomendujemy najkorzystniejszy pakiet PREMIUM.
Zacznij teraz! Zaloguj się, wybierz KURS Pamięć i dobierz abonament. Wybierz stałą porę, np. 15 minut co drugi dzień; przed śniadaniem, w trakcie przerwy w pracy, zamiast wiadomości telewizyjnych…  Dołącz do osób, którym zależy na dobrej kondycji umysłowej.
 
Pozostałe KURSY – kliknij:
Oferujemy także kursy i ćwiczenia na koncentrację, logikę i liczenie, szybkie czytanie…
DlaMózgu.pl to przyjemna mózgowa rekreacja i Pomysł na rozwijający prezent >>>